dr Olga Lasek

olga-lasek

Na wszelkie Wasze pytania dotyczące prawidłowego żywienia psów i kotów na naszym portalu odpowiada dr Olga Lasek, która jest absolwentką Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Pracuje na stanowisku asystenta, nauczyciela akademickiego w Katedrze Żywienia Zwierząt i Paszoznawstwa UR Kraków, oraz w naszej firmie. Specjalizuje się w żywieniu zwierząt monogastrycznych psów, kotów, drobiu i ptaków ozdobnych, a co się z tym wiąże, prowadzi liczne badania naukowe dotyczące wymienionych zagadnień.

Dosłownie kilka dni temu dr  Olga Lasek rozpoczęła pracę w naszej firmie, której efekty przekażemy Wam w różnych formach. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości dotyczące diety Waszego pupila piszcie, a nasza ekspertka odpowie na każde nurtujące Was pytanie, oraz w przystępnej formie przedstawi najnowsze, specjalistyczne doniesienia naukowe. Wkrótce uruchomimy też inne formy kontaktu, być może także „na żywo”.

Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego portalu, ponieważ za kilkanaście dni rozpoczynamy publikowanie artykułów dr Olgi Lasek, które są niesamowicie ciekawe i bardzo, ale to bardzo przydatne dla wszystkich którzy doceniają wagę odżywiania swojego ulubieńca, jak też dla tych z Was, którzy chcą zasięgnąć informacji „z pierwszej ręki”.

Zapisz się do naszego newslettera