Gdzie na wakacje/weekend z psem?

Wiele razy szukaliśmy ośrodka lub pensjonatu do którego moglibyśmy przyjechać ze swoim czteronożnym przyjacielem. Niestety znalezienie takiego ośrodka jest dość problemowe dlatego postanowiliśmy, że na naszym portalu uruchomimy katalog ośrodków w których miło przywitają naszego psiaka ale i ośrodek będzie spełniał określone wymogi. 

 WKF_2494

Pierwszym ośrodkiem z którym nawiązaliśmy współpracę jest ośrodek (na zdjęciu powyżej) Łubinowe Wzgórze z Nałęczowa. Jeśli szukacie miejsca gdzie wasz pies będzie czuł się jak w raju, mógł bezpiecznie biegać nie będąc narażonym na auta to jest to miejsce w które warto się wybrać.

Gdzie: Nałęczów (Łąki), 28 km od Lublina, 149 km od Warszawy

Promocje: cykliczne oferty specjalne na stronie

Rezerwacje Online: tak

Restauracja: Regionalna restauracja podająca potrawy niezawierające glutaminianu sodu, diety bezmleczne i bezmięsne

strona www: lubinowe.pl

 

Specjalnie dla fanów dogosfera.pl przy rejestracji otrzymacie dodatkowy symboliczny pakiet prezentów 😉

Ale po kolei 😉 Łubinowe Wzgórze  jest rajem który właściciele stworzyli dla siebie i dzielą się nim z innymi. Mimo, że ośrodek jest spory i poza pokojami ma jeszcze chatę do wynajęcia mozna się tam czuć jak w bardzo kameralnym miejscu. Najważniejsze jest to, że z każdej strony otacza nas natura której tak bardzo w dzisiejszych czasach nam brakuje.

Jak pisze właścicielka, ….

„Mieszkamy i pracujemy w Warszawie, korzenie mamy krakowskie. Na Łubinowe Wzgórze przyjeżdżamy dla smaków i zapachów, śpiewu ptaków, niesamowitej przyrody, widoku wschodu i zachodu słońca, dla ludzi – ich uśmiechu, życzliwości.  Po to żeby cieszyć się każdą chwilą i świadomie ją smakować.

W dzisiejszych zabieganych czasach, bardzo potrzebne jest miejsce, w którym człowiek znajdzie spokój, przestrzeń, radość. Miejsce z dala od zgiełku, korków, pośpiechu, tłumów.  Chociażby po to, żeby wsłuchać się w swoje wnętrze, przypomnieć sobie co jest dla mnie naprawdę ważne, żeby wyrwać się ze schematu dnia codziennego.

Obcowanie z przyrodą, ładną architekturą, delektując  się wspaniałą kuchnią w otoczeniu życzliwych, uśmiechniętych ludzi przywraca równowagę.

Wierzymy, że na Łubinowym Wzgórzu i Ty znajdziesz swój zakątek radości, wytchnienia i pozytywnych emocji.”

 

 

Pokoje:

Ośrodek ma 10 pokoi z których każdy ma swoją własną nietypową nazwę. Mamy pokój czułość, radość, spokój, nostalgia, entuzjazm, przyjemność, harmonia, szczęscie promienność oraz miłość. Każdy z nich ma inny wystrój. Poniżej przedstawiam dwa pokoje które możecie zobaczyć w 3D.

CZUŁOŚĆ

?ubinowe wzgórze - Profesjonalna Fotografia wn?trz - Tomasz ?uszczak

Zobacz pokój w widoku 3D

Pokój dwuosobowy ze wspaniałym małżeńskim, pikowanym łożem. Podbielane, drewniane meble. Pastelowe kolory, miękkie tkaniny. Kolorystyka – jasny beż z muśnięciem zieleni i delikatnego różu. Wystrój i atmosfera wprost wymarzona do objęcia własnym uczuciem, stanów duszy i przeżyć drugiej osoby.
Pokój z wyjściem na taras i widokiem na ogród od strony wschodniej.

PRZYJEMNOŚĆ

 

?ubinowe wzgórze - Profesjonalna Fotografia wn?trz - Tomasz ?uszczak
Zobacz pokój w widoku 3D

Pokój dwuosobowy z dwoma pojedynczymi łóżkami. Kolorystyka – nutka beżu, akcenty bordowe i podmuch złotej nitki. Bardzo miły kącik wypoczynkowy, składający się ze wspaniałego eklektycznego, wygodnego fotela i secesyjnego stolika o finezyjnych nogach. Wszystko to sprawi, że będzie Ci w nim bardzo przyjemnie.
Pokój z balkonem i widokiem na ogród od strony zachodniej.

 

Phi, a co można zobaczyć w Nałęczowie?

Sam zadaję sobie niejednokrotnie to pytanie jak gdzieś jadę. Jak się okazało w pobliżu jest masa atrakcji.

Właściciele łubinowego wzgórza w ciekawy sposób podzielili okoliczne atrakcje. Jedne z ciekawszych to ZOO Wojciechów, Farma Iluzji – polecam! , Rejsy statkiem po Wiśle, skansen w Lublinie, kompleks narciarski, park Wodny i wiele wiele innych 😉  Pani Monika z Łubinowego Wzgórza aktywnie prowadzi bloga z potrawami regionalnymi oraz atrakcjami z okolicy Nałęczowa  – http://lubinowe.pl/blog/

Dla zainteresowanych atrakcjami jakie można tam znaleźć:

Atrakcje Łubinowego Wzgórza

Atrakcje dla Dzieci

Atrakcje Łubinowego Wzgórza

Atrakcje przyrodnicze

Atrakcje architektoniczne

Chcę spędzić czas aktywnie

Chcę ciszy, spokoju i poleniuchować

Czas na zimowe szaleństwo

 

Jak widzicie możliwosci spędzenia czasu koło Łubinowego Wzgórza jest wiele, jeśli znacie inny ośrodek który powinien znaleźć się w naszej bazie napiszcie do nas na:

marzanna@dogosfera.pl

 

 

 

 

 

Zapisz się do naszego newslettera