Dwór Sieraków

 

Podstawowe informacje

Usytuowanie: Sieraków, 20km od Krakowa, 10km od Wieliczki, 3km od Dobczyc

Promocje: pakiety pobytowe (między innymi: spa, romantyczny dla dwojga, dla przyszłych mam, kolacje z winem i noclegiem, sylwestrowe, świąteczne i wiele innych), minimum 3 dniowy pobyt czworonoga gratis.

Rezerwacje online: Tak

Hotel w czterogwiazdkowym standardzie: z okien wszystkich pokoi można podziwiać otaczający hotel park ze starodrzewiem. Indywidualnie zaprojektowane wnętrza zaspokoją gust nawet najbardziej wymagających gości.

Restauracja: kuchnia Dworu Sieraków to połączenie starego z nowym. Gotujemy tak jak dawniej, ale z całą naszą współczesną wiedzą. Składniki muszą być najlepsze. Wyszukujemy lokalnych producentów, którzy są w stanie dostarczyć nam najwyższej jakości produkt – czy to będzie mięso, ryby, warzywa czy owoce.

 

21998_818900618165153_7035230672489703344_n (Kopiowanie)

Wino: Dwór Sieraków winem stoi można by rzec na podstawie ilości wydarzeń winiarskich odbywających się tu w ciągu całego roku. Znajdująca się w najstarszej części Dworu piwniczka zawiera godną kolekcję win ze wszystkich kontynentów.

Winne spa: Winne spa w Dworze Sieraków powstało, by móc dzielić się z państwem pasją do wina i przyjemnością korzystania z uroków natury. Dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym połączyliśmy możliwość aktywnego odpoczynku z zabiegami opartymi na winnych kosmetykach.

DworSierakow2

 

 

Wszelkie pozostałe informacje na stronie www.dworsierakow.pl

Dwór Sieraków…

Jest polski, a zarazem europejski. Nowoczesny, a jednocześnie tradycyjny. Sielski i spokojny, ale nieodległy od Krakowa. To miejsce które żyje w tempie Slow dobrą kuchnią, winem, spacerami…

Dworska restauraja posiada rekomendację Sloow Food, została również wyróżniona przez przewodnik kulinarny Gauilt&Millau jako jedna z pięćdziesięciu najlepszych restauracji w 2014 roku w Polsce. Nasza piwnica może poszczycić się najbogatszą kolekcją win w Małopolsce.

Oczywiście w restauracji dostępne jest również Psie Menu

Nasi czworonożni przyjaciele, jak wiadomo, są świetnymi towarzyszami, nie tylko w życiu, ale też w podróży, a Dwór Sieraków z pewnością należy zaliczyć do miejsc przyjaznych Twojemu pupilowi. Doskonale rozumiemy jak są ważni i z wielką przyjemnością witamy ich w naszych progach. Całe otoczenie sprawia, że czują się u nas jak w domu. Więc jeśli kochasz zwierzęta tak jak my, Dwór Sieraków jest idealnym wyborem.

 

DworSierakow3

 

W cieniu bukowego parku, w szumie jego drzew, znajdziecie Państwo wakacyjny lub weekendowy odpoczynek. W winnym spa zregenerujecie swoje siły. Ucieszy nas każda Państwa wizyta, nieważne z jakiego powodu przybędziecie. Bo taka jest rola dworu, ugościć przyjaciół i dam im to, co gospodarze mają najlepszego.

 


Najnowsze wpisy

adsense