Łubinowe Wzgórze

Wiele razy szukaliśmy ośrodka lub pensjonatu do którego moglibyśmy przyjechać ze swoim czteronożnym przyjacielem. Niestety znalezienie takiego ośrodka jest dość problemowe dlatego postanowiliśmy, że na naszym portalu uruchomimy katalog ośrodków w których miło przywitają naszego psiaka ale i ośrodek będzie spełniał określone wymogi.

 

Pierwszym ośrodkiem z którym nawiązaliśmy współpracę jest ośrodek (na zdjęciu powyżej) Łubinowe Wzgórze z Nałęczowa. Jeśli szukacie miejsca gdzie wasz pies będzie czuł się jak w raju, mógł bezpiecznie biegać nie będąc narażonym na auta to jest to miejsce w które warto się wybrać.

Gdzie: Nałęczów (Łąki), 28 km od Lublina, 149 km od Warszawy

Promocje: cykliczne oferty specjalne na stronie

Rezerwacje Online: tak

Restauracja: Regionalna restauracja podająca potrawy niezawierające glutaminianu sodu, diety bezmleczne i bezmięsne

strona www: lubinowe.pl

 

Specjalnie dla fanów dogosfera.pl przy rejestracji otrzymacie dodatkowy symboliczny pakiet prezentów 😉

Ale po kolei 😉 Łubinowe Wzgórze  jest rajem który właściciele stworzyli dla siebie i dzielą się nim z innymi. Mimo, że ośrodek jest spory i poza pokojami ma jeszcze chatę do wynajęcia mozna się tam czuć jak w bardzo kameralnym miejscu. Najważniejsze jest to, że z każdej strony otacza nas natura której tak bardzo w dzisiejszych czasach nam brakuje.

Jak pisze właścicielka, ….

„Mieszkamy i pracujemy w Warszawie, korzenie mamy krakowskie. Na Łubinowe Wzgórze przyjeżdżamy dla smaków i zapachów, śpiewu ptaków, niesamowitej przyrody, widoku wschodu i zachodu słońca, dla ludzi – ich uśmiechu, życzliwości.  Po to żeby cieszyć się każdą chwilą i świadomie ją smakować.

W dzisiejszych zabieganych czasach, bardzo potrzebne jest miejsce, w którym człowiek znajdzie spokój, przestrzeń, radość. Miejsce z dala od zgiełku, korków, pośpiechu, tłumów.  Chociażby po to, żeby wsłuchać się w swoje wnętrze, przypomnieć sobie co jest dla mnie naprawdę ważne, żeby wyrwać się ze schematu dnia codziennego.

Obcowanie z przyrodą, ładną architekturą, delektując  się wspaniałą kuchnią w otoczeniu życzliwych, uśmiechniętych ludzi przywraca równowagę.

Wierzymy, że na Łubinowym Wzgórzu i Ty znajdziesz swój zakątek radości, wytchnienia i pozytywnych emocji.”

 

 

Pokoje:

Ośrodek ma 10 pokoi z których każdy ma swoją własną nietypową nazwę. Mamy pokój czułość, radość, spokój, nostalgia, entuzjazm, przyjemność, harmonia, szczęscie promienność oraz miłość. Każdy z nich ma inny wystrój. Poniżej przedstawiam dwa pokoje które możecie zobaczyć w 3D.

CZUŁOŚĆ

?ubinowe wzgórze - Profesjonalna Fotografia wn?trz - Tomasz ?uszczak

Zobacz pokój w widoku 3D

Pokój dwuosobowy ze wspaniałym małżeńskim, pikowanym łożem. Podbielane, drewniane meble. Pastelowe kolory, miękkie tkaniny. Kolorystyka – jasny beż z muśnięciem zieleni i delikatnego różu. Wystrój i atmosfera wprost wymarzona do objęcia własnym uczuciem, stanów duszy i przeżyć drugiej osoby.
Pokój z wyjściem na taras i widokiem na ogród od strony wschodniej.

PRZYJEMNOŚĆ

 

?ubinowe wzgórze - Profesjonalna Fotografia wn?trz - Tomasz ?uszczak
Zobacz pokój w widoku 3D

Pokój dwuosobowy z dwoma pojedynczymi łóżkami. Kolorystyka – nutka beżu, akcenty bordowe i podmuch złotej nitki. Bardzo miły kącik wypoczynkowy, składający się ze wspaniałego eklektycznego, wygodnego fotela i secesyjnego stolika o finezyjnych nogach. Wszystko to sprawi, że będzie Ci w nim bardzo przyjemnie.
Pokój z balkonem i widokiem na ogród od strony zachodniej.

 

Phi, a co można zobaczyć w Nałęczowie?

Sam zadaję sobie niejednokrotnie to pytanie jak gdzieś jadę. Jak się okazało w pobliżu jest masa atrakcji.

Właściciele łubinowego wzgórza w ciekawy sposób podzielili okoliczne atrakcje. Jedne z ciekawszych to ZOO Wojciechów, Farma Iluzji – polecam! , Rejsy statkiem po Wiśle, skansen w Lublinie, kompleks narciarski, park Wodny i wiele wiele innych 😉  Pani Monika z Łubinowego Wzgórza aktywnie prowadzi bloga z potrawami regionalnymi oraz atrakcjami z okolicy Nałęczowa  – http://lubinowe.pl/blog/

Dla zainteresowanych atrakcjami jakie można tam znaleźć:

Atrakcje Łubinowego Wzgórza

Atrakcje dla Dzieci

Atrakcje Łubinowego Wzgórza

Atrakcje przyrodnicze

Atrakcje architektoniczne

Chcę spędzić czas aktywnie

Chcę ciszy, spokoju i poleniuchować

Czas na zimowe szaleństwo

 

Jak widzicie możliwosci spędzenia czasu koło Łubinowego Wzgórza jest wiele, jeśli znacie inny ośrodek który powinien znaleźć się w naszej bazie napiszcie do nas na:

marzanna@dogosfera.pl

 

 

 

 

 

Najnowsze wpisy

adsense